Четворен фото албум с корица от кована мед Любов
Фотоалбум с корица от кована мед, с ръчно ковани птици феникс, Любов
Уникален албум за снимки с корица от кована мед със символа на любовта
Кованият албум "Любов" е най-често поръчваният подарък за сватба, подарък за медна сватба и луксозен индивидуален подарък с бюджет под 250лв!
Любов, стилен подарък - албум за снимки с корица от кована мед с изображение на двойка феникси, ръчно ковани В центъра на ръчно кованата корица от мед „Любов“ са изработени двойка птици феникс, стъпили върху символа на безкрая. Символът на безкрая е в основата и той е дал началото на дървото на живота, а над главите на устремените един към друг, влюбени птици, грее слънцето!
Албумът се състои от 60 големи листа, 120 страници, на които могат да се поставят от 2 до 4 снимки, в зависимост от размера. В албума могат да се поставят 20 картички с изгледи от красивите български планини и манастири. Цена на комплекта картички - 5 лв без ДДС, 6 лв с ДДС.
Албумът може да бъде поставен в луксозна дървена кутия, SKU4810
Сполучлив вариант за луксозна опаковка на албума е SKU 4831
Подходяща луксозна подаръчна торбичка за албума – SKU 35603
Албумът се изработва по поръчка. Срок на изпълнение - 5 дни